Saleziánske Majstrovstvá Slovenska U19 v hokejbale

Konečné umiestnenie:

  1.  Bardejov
  2.  Nová Dubnica
  3.  Košice
  4.  Námestovo
  5.  Prešov
  6.  Terňa
  7.  Žilina

Zápasy - skupinová časť

Žilina 0:3 Košice (skupina A)

1.polčas

  • 2:11 – Ďžadžovský (Tormásy) 0:1
  • 5:45 – Kiss (Tormásy, Ďžadžovský) 0:2
  • 6:25 – Cirbus (Džadžovský) 0:3


2.polčas – bez gólov

1. polčas – bez gólov

2. polčas

  • 2:44 – Mihaľ (Milas) 0:1
  • 4:55 – Cmar (Gutt) 0:2
  • 6:29 – Milas (Cmar, Žarnovský) 0:3
  • 6:56 – Kvočák (Gutt) 0:4 

1. polčas – bez gólov


2. polčas:

  • 0:50 – Nazarej (Kovaľ) 0:1
  • 5:00 – Pastirčák (Giňa S.) 1:1

1. polčas:

  • 4:20 – Jendroľ 1:0
  • 6:28 – Jendroľ (Lazovský) 2:0
  • 7:26 – Jendroľ (Lazovský) 3:0


2. polčas:

  • 2:22 – Jendroľ (Lazovský) 4:0
  • 4:00 – Lazovský (Pisarčík) 5:0
  • 4:14 – Kozák (Jendroľ) 6:0
  • 6:20 – Jendroľ (Lazovský) 7:0

Zápas bez gólov

1. polčas – bez gólov


2. polčas:

  • 1:39 – Leťko (Mrázek) 0:1
  • 2:14 – Klánek (Leťko) 0:2
  • 6:58 – Leťko (Čačko) 0:3

1.  polčas:

  • 0:08 – Budinský (Baláž) 0:1
  • 2:19 – Gutt (Baláž) 0:2
  • 3:27 – Pavlovský 0:3
  • 4:26 – Mihaľ 0:4
  • 5:41 – Demský (Varmus) 0:5
  • 7:04 – Milas (Pavlovský) 0:6

 

2. polčas:

  • 2:11 – Gutt (Budinský) 0:7
  • 6:03 – Gutt (Cmar) 0:8
  • 7:30 – Demský (Žarnovský) 0:9

1. polčas – bez gólov

2. polčas:

  • 2:47 – Džadžovský (Tormásy) 0:1

1. polčas – bez gólov

2. polčas:

  • 7:12 – Mrázek 0:1

Zápasy - play off a o umiestnenie

Prešov 0:4 Námestovo (O postup do semifinále)

1. polčas:

  • 2:23 – Pisarčík 0:1
  • 3:16 – Lazovský 0:2
  • 5:19 – Jendroľ (Lazovský) 0:3


2. polčas:

  • 3:07 – Lazovský 0:4

1. polčas:

  • 0:48 – Mrazek (Letko) 1:0
  • 4:12 – Szabo (Mikula) 2:0
  • 8:06 – Mrazek (Klánek) 3:0

2. polčas:

  • 0:51 – Letko 4:0
  • 2:07 – Mrazek 5:0
  • 8:04 – Krajčík 6:0

1. polčas:

  • 6:38 – Budinský (Gutt) 1:0

2. polčas:

  • 3:03 – Budinský (Demský, Pavlovský) 2:0
  • 3:21 – Demský (Kvočák) 3:0
  • 6:20 – Budinský (Mihaľ) 4:0
  • 7:47 – Kvočák (Demský) 5:0

Rozhodujúci samostatný nájazd: Golpak (Terňa)

1. polčas:

  • 1:36 – Jendroľ 0:1
  • 5:33 – Kiš (Tormásy, Ďžadžovský) 1:1
  • 9:14 – Kiš 1:2


2. polčas – bez gólov.

1. polčas:

  • 2:10 – Filo 1:0
  • 5:26 – Mrazek 2:0
  • 7:02 – Cmar (Milas, Mihaľ) 2:1


2. polčas:

  • 0:48 – Budinský (Gutt) 2:2
  • 5:04 – Milas (Cmar) 2:3
  • 6:53 – Gutt 2:4

Skupina A

# Mužstvo Z V R P Skóre B
1 Bardejov 3 2 1 0 13:0 5
2 Košice 3 2 1 0 4:0 5
3 Námestovo 3 1 0 2 7:5 2
4 Žilina 3 0 0 3 0:19 0

Legenda:

  • Semifinále: Prvé 2 mužstvá postupujú do semifinále.
  • Baráž: 3. mužstvo postupuje do baráže o semifinále.

Skupina B

# Mužstvo Z V R P Skóre B
1 Nová Dubnica 2 2 0 0 4:0 4
2 Prešov 2 0 1 1 1:2 1
3 Terňa 2 0 1 1 1:4 1

Legenda:

  • Semifinále: Víťaz skupiny postupuje do semifinále.
  • Baráž: 2. mužstvo postupuje do baráže o semifinále.

8:00 sv. omša v Kostole sv. Rodiny + otvorenie a rozlosovanie turnaja

od 9:00 zápasy v skupinách

11:30 – 13:30 – obed

od 14:30 – play-off zápasy a zápasy o umiestnenie

od 17:00 – večera (po poslednom zápase o umiestnenie)

cca 18:45 – vyhodnotenie turnaja

Facebook
WhatsApp
Email