Športová sobota

IMAG0967(5.12.2015, Bardejov) Už od 8:30 patrila táto sobota výhradne športu. Tri tímy, tri rôzne športy a predsa jeden športový zážitok pre všetkých. Osemnásť športovo naladených mladých si zmeralo sily vo volejbale, v basketbale a vo florbale. Nechýbali skvelé výkony, a rovnako i úsmevné športové prekvapenia. Vďaka pestrej ponuke športov sa nikto nenudil, o čom svedčí aj chuť si takúto sobotu zopakovať.

Začalo sa volejbalom, kde dominovali dvomi víťazstvami hráči z tímu Sejvak a do ďalšieho kola si vybojovali 6 bodov. S tromi bodmi sa s odhodlaním posúval tím Icri. Aj napriek smole a bez zisku bodu sa tím Na3im húževnato tešil na basketbal. Týmto športom totiž pokračoval turnaj. Tu tento tím nadobudol povesť remízového účastníka, keďže odohral prvú, no nie poslednú remízu. Cenná remíza bola najmä s dominujúcim tímom Sejvak, kde to spočiatku vyzeralo na prehru. Potešili sa aj výhrou nad tímom Icri, ktorý z tohto kola odišiel naprázdno. Vo florbale sa potvrdila doména remízového tímu Na3im, keďže oba zápasy skončili nerozhodne. V tomto športe sa tešili víťazstvu hráči z tímu Icri.

Celkové poradie: so ziskom 11 bodov sa na prvom mieste umiestnili Sejvak, čím získali jednu konzumáciu v rámci čajovne ako odmenu, za nimi so siedmimi bodmi Icri a len o jeden bod menej získal tím Na3im.

Keďže chuť športovať pretrvávala, záver sa niesol v rekreačnom halovom futbale, čo bolo takou čerešničkou na konci tohto vydareného dňa.

Nezabudli sme sa na úvod i záver pomodliť jeden Zdravas a s požehnaním hrať férovo na palubovke i mimo nej.

Zostavy:

Sejvak: Dávid Kolibab, Aďo Hudáček, Sabrián Fertaľ, Dávid Vaško, Patrícia Mačejovská, Jerguš Maník.

Icri: Marek Pivovarník, Tomáš Feckanin, Gabriel Kmec, Zuzana Novotná, Diana Klesiková, Lenka Štefuriková.

Na3im: Ján Fábian, Peter Dolhý, Dominik Jusko, František Baláž, Linda Šothová, Stanislav Hurbanič.

Stanislav Hurbanič, sdb

Najnovšie články