Rodinná dovolenka – Trogir Medena 2023

V čase od 9. do 16.júla sa po minuloročnom úspechu zopakovala rodinná dovolenka v Chorvátsku. Tento rok sa náš počet zdvojnásobil. O svoj pohľad na túto vydarenú akciu sa s nami podelila rodina Exnerová:

Pre nás ako rodinu, fungujúcu mimo Vášho spoločenstva, bola táto dovolenka veľmi obohacujúca. Spoznali sme milých a veselých ľudí, naše deti nadviazali nové priateľstvá. Mali sme možnosť nahliadnuť ako prakticky a otvorene funguje tak početná komunita. Príjemne  nás prekvapilo, ako krásne sa dajú prepojiť duchovné aktivity s oddychom a zábavou počas letnej dovolenky.

To, že sme mali možnosť zúčastniť sa denne sv. omší, bolo pre nás niečo nové. Povzbudzujúce boli pre nás krásne piesne, výstížné kázne, celková atmosféra a forma ktorou boli omše vedené. Takže nebolo ťažké zbaliť plážovu deku a deti od mora o  čosi skôr  a zúčastniť sa denne podvečerných omší. Už len vidieť toľko mladých ľudí prítomných na bohoslužbách  bol pre nás zážitok.

Ďakujeme za tento požehnaný a veselý čas strávený s Vami.                                                                     rod. Exnerová Svit

Najnovšie články