Bardejov 5. krát v rade majster Saleziánskej veteránky

Oratko, 8. jún 2024

Cez víkend sa v Bardejove uskutočnil Saleziánsky hokejbalový turnaj Veteránka 2024. Na turnaji sa predstavilo celkovo 6 tímov z rôznych kútov Slovenska.

Bardejov ovládol svoju skupinu po výhre nad Prešovom 2:0 a Popradom 3:1. Naši chlapci tak bez problémov postúpili do semifinále, kde si zmerali sily s Novou Dubnicou. Zápas zvládli lepšie domáci chlapci a tak sa po výhre 3:1 tešili z postupu do finále. Z druhej semifinálovej dvojičky Poprad – Námestovo boli úspešnejší chlapci z Námestova. Finále bolo naozaj napäté. Makara poslal Bardejov do vedenia 1:0, no Námestovo dokázalo vyrovnať. Bardejov po inkasovanom góle zapol na vyšší stupeň. Po silnom tlaku na konci zápasu sa im nepodarilo skórovať a zápas tak museli rozhodnúť samostatné nájazdy, kde svoju úžasnú formu ukázal domáci brankár Oliver Tkáč a po dvoch bardejovských strelených gólov v nájazdoch sa tak tešil z víťazstva domáci tím.

Chlapcom gratulujeme k ďalšej úspešnej reprezentácií nášho Saleziánskeho strediska a ďakujeme organizátorom za sprostredkovanie turnaja.

Lukáš Budinský

Najnovšie články