Jarné prázdniny na Poštárke

Jarné prázdniny boli tento rok veľmi skúpe na sneh. Ale to vôbec nevadilo a deťom, ktoré chodia na stretká sme ponúkli tri pekné akcie.:

Odštartovali sme to „Nocovačkou“. Chlapci sa stretli v utorok 16.2.2016 večer a začali svoje nočné dobrodružstvo spolu s Pánom na svätej omši. Po nej sa presunuli do telocvične, aby nevynechali ich obľúbený šport – futbal. Urputné boje skončili a po krátkom posilnení spoločný program pokračoval v súťažiach. Čas rýchlo zbehol a neskoro v noci, plní zážitkov z nočnej „Huňačky na upíra“ (huňačka= skrývačka), prišiel čas aj na spánok. Ráno sme sa spoločne pomodlili a trocha po sebe poupratovali.

https://goo.gl/photos/5XJmhpiaQ5tthdVJ8

Druhou akciou bol výlet dievčenského stretka do Prešova. Uskutočnil sa vo štvrtok 18.2.2016.V Prešove ich čakal bohatý program. Posúďte sami : prehliadka výrobne hostií, sv. omša, výborná pizza, hry v „Sancta Maria“ (dielo, ktoré vedú rehoľné sestra Congregatio Jesu)

https://goo.gl/photos/hVxL3tAEe4R2afBD9

Treťou akciou bol priateľský turnaj našich najmladších chlapcov s chlapcami z Luníka IX. V piatok 19.2.2016 ráno sa výprava z Poštárky vydala na cestu do Košíc. Kde odohrali niekoľko zápasov v priateľskom turnaji vo futbale. Využili aj možnosť pozrieť si historickú časť Košíc, nechýbala pizza a ani sladké prekvapenie.

https://goo.gl/photos/CUF4CLTM42v864CB9

Najnovšie články