Jarné prázdniny

V sobotu 16. februára sme na Poštárke privítali dievčatá z Luníka 9. Po krátkej zoznamovačke sme sa presunuli do telocvične a tam si zahrali našu obľúbenú vybíjanú a iné hry. Naše bývalé animátorky nám pripravili obed ako z reštaurácie (pizza & palacinky, mňam….). Keď sme si nasýtili telo, presunuli sme sa do kostola, aby sme  trochu nasýtili aj ducha. Tam sme si zaspievali a pomodlili sa desiatok ruženca. Program sme ukončili v meste, vyhliadkou z veže Baziliky.

V utorok sa vydala výprava najlepších štvrtákov, piatakov a šiestakov z bodovania na výpravu do Košíc na Lunik 9. Kde pod vedením otca Jožka, Vila, Juzeka a pani riaditeľky absolvovali klasické aktivity: Aupark, Pizza, hry a sv. omša na Luníku a bonusom bol výstup na vežu Dómu sv. Alžbety.

Streda sa niesla v znamení stretkárskych akcií: Stretko otca Jožka malo Výlet do prešovského aquaparku Delňa, kde sa do sýtosti vybláznili na toboganoch. Ďalšie stretko otca Petra malo nocovačku. Po sv omši si zahrali florbal a nohejbal, a po večeri nechýbala tradičná hra Aktivity a najmä nočná skrývačka Na upíra.

Štvrtok a piatok sa partia prípravky animátorov vydala na cestu do Popradu – Veľkej, aby spoločne budovali spoločenstvo. Navštívili aj Hrebienok, kde videli Ľadový Dóm a sochy a spustili sa na sánkach do St. Smokovca

Najnovšie články