Vystúpenie detí z Poštárky na vianočných trhoch

V nedeľu, 10.12.2023, sa deti z Poštárky vybrali na Vinbarg do oratória, kde vystúpili na vianočných trhoch. Počasie bolo typicky vianočné, sniežik sa sypal a mrázik jemne sfarboval líčka. Deti sa tešili, že budú môcť svojím spevom potešiť návštevníkov  akcie. Vystúpili  s pásmom kolied, ktoré nacvičil pán učiteľ Jožko Peržeľ.  Zožali úspech, potlesk a obdiv od všetkých prítomných. Ako odmenu za vystúpenie dostali palacinku a na zohriatie vianočný punč.

Ďakujeme organizátorom za pozvanie a príležitosť vystúpiť na vianočných trhoch, za to, že naše deti mohli ukázať svoj talent a umenie. Pánovi učiteľovi Jožkovi patrí veľká vďaka za trpezlivosť a kreativitu pri nácviku pásma so žiakmi. Všetci  si stihli ešte  niečo pekné vyrobiť na tvorivých dielňach, ktoré na vianočných trhoch pripravili šikovné animátorky. Taktiež ďakujeme  profesionálnemu  fotografovi Martinovi Novákovi za fotky, ktoré nám spravili. Veríme, že ešte budú príležitosti, kde budú môcť naše deti ukázať svoj talent.

Najnovšie články